3CX v16 wszedł w fazę Beta 1

3CX v16 wszedł w fazę Beta 1

Nasza nowa wersja osiągnęła kolejny kamień milowy: 3CX v16 Beta i jest na dobrej drodze do osiągnięcia statusu stabilnego wydania. Nowa wersja v16 Beta dodaje nowe funkcje, opcje i…. nowe platformy sprzętowe. Dowiedz się, co zawiera i jak wypróbować wersję Beta.

Zainstaluj 3CX na Raspberry Pi

Nieczęsto można rozbudować oprogramowanie tak, aby obejmowało ono nową architekturę sprzętową, zwłaszcza tak złożony system jak 3CX. Z dumą informujemy, że nowy 3CX v16 dodaje platformę wielkości karty kredytowej – Raspberry Pi 3B+ do swojej listy obsługiwanych urządzeń! Przeczytaj nasz przewodnik, aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji v16 na Raspberry Pi i skorzystać z tego przełomowego rozwiązania.

 

Ulepszone zarządzanie nagraniami

3CX v16 w najnowszej wersji Beta 1 wprowadza archiwizację poza centralą, filtrowanie i usuwanie nagrań połączeń. Teraz możesz przenieść nagrania na dysk Google lub serwer FTP poprzez włączenie opcji “Zdalne archiwizowanie” i harmonogramu, aby uwolnić swoją centralę PBX od starych nagrań pożerających miejsce na dysku twardym, a także znacznie przyspieszyć aktualizacje i uaktualnienia.

W tym samym duchu, nowa funkcja “Oczyszczanie” w “Nagraniach”, umożliwia usunięcie lokalnie zapisanych lub zarchiwizowanych nagrań rozmów lub przeniesienie wszystkiego do zdalnego archiwum. Te nowe funkcje radykalnie zmniejszają zużycie pamięci masowej, umożliwiając eksportowanie nagrań do tańszej, zdalnej pamięci masowej i sprawiają, że konfiguracja 3CX v16 jest bardziej opłacalna. Ponadto nowa funkcja “Filtr” umożliwia szybką lokalizację nagrań, które trzeba znaleźć. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zrobić więcej z PBX 3CX v16.

Pop-out Switchboard

Najnowszy Web Client w v16 Beta 1 zawiera istotne ulepszenia funkcjonalności i użyteczności w postaci nowego wyskakującego Switchboard. Menedżerowie kolejek i agenci mogą teraz korzystać z oddzielnego widoku Switchboard, odziedziczonego po cenionej funkcji Switchboard w kliencie Windows, umożliwiając im pełnienie swojej roli bezpośrednio z poziomu klienta WWW. Oznacza to, że mogą oni monitorować i zarządzać swoimi połączeniami i kolejkami z okna przeglądarki na swoim komputerze PC lub Mac. To jest prostota i funkcjonalność w praktyce.

 

Jak pobrać Betę 1

Pobierz v16 Beta 1 dla Windows lub Linux lub skorzystaj z naszego narzędzia PBX Express, a my skonfigurujemy zupełnie nową centralę PBX dla Ciebie, aby mógł ją wypróbować!

 

Ważne

Wersja Beta powinna być zainstalowana tylko w celach ewaluacyjnych i nie jest zalecana dla systemów produkcyjnych. Ta wersja nie jest objęta żadnym wsparciem SLA.

Znane problemy i wymagania

Użytkownicy nie mogą filtrować swoich nagrań i grupować nagrań użytkowników w programie Web Client. Zostanie rozwiązane w ostatecznej wersji v16.
Brak powiadomienia o postępie archiwizacji nagrań w tle w Management Console. Zostanie rozwiązane w ostatecznej wersji v16.
Nieudane CallBack z kolejki nie są uwzględniane w raporcie “Failed Callbacks”, gdy połączenie CallBack zostanie przekierowane do “Destination no Answer”. Zostanie rozwiązane w ostatecznej wersji v16.
Utworzone konferencje audio, przy wybraniu “Google” jako kalendarza, nie mają wypełnionego szczegółami konferencji opisu zdarzenia. Zostanie rozwiązane w ostatecznej wersji v16.


Avatar
Michał Chometa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *