Bramy Dinstar dostępne w ofercie Halo2

Bramy Dinstar dostępne w ofercie Halo2

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu naszego portfolio o nowego dostawcę. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty bram marki Dinstar. Brand jest obecny na polskim rynku od długiego czasu. Największą zaletą bram Dinstar jest kompleksowość oferowanych rozwiązań, stabilność działania i poziom cenowy. Daje nam to połączenie, które pozwoli zapewnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Firma Dinstar została założona w 2011 roku. Od początku swojego istnienia skupia się na rozwoju i produkowaniu nowoczesnych rozwiązań VoIP. Zatrudnia w tym momencie ponad 150 specjalistów, wywodzących się z największych firm telekomunikacyjnych na całym świecie, którzy posiadają ponad 12 letnie doświadczenie w swojej branży.
Dinstar ma jedno z najbardziej kompletnych portfolio w dziedzinie bram VoIP. W skład w którego wchodzą bramy GSM/CDMA/LTE, bramy E1/T1, bramy FXS/FXO, SIMBANK oraz system SIMCLOUD.
Produkty i rozwiązania marki Dinstar są używane na całym świece przez operatorów telekomunikacyjnych, integratorów i instalatorów.


Avatar
Halo2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *