Centrala telefoniczna 3CX ZA DARMO!

Centrala telefoniczna 3CX ZA DARMO!

Czy centrala telefoniczna faktycznie może być za darmo? Producent rozwiązań central IP i Unified Communication przygotował wspólnie ze swoją siecią Dystrybutorów i Partnerów promocję dla nowych klientów. Już dziś możesz stać się posiadaczem nowoczesnego rozwiązania telekomunikacyjnego całkowicie za darmo. Co więcej możesz to rozwiązanie otrzymać jako usługę w chmurze nie musząc przejmować się sprzętem potrzebnym do instalacji.

Skąd taki pomysł? Oczekiwania rynku, rosnąca popularność UC? A może po prostu trend przenoszenia rozwiązań telekomunikacyjnych do chmury? Przyczyn można szukać na każdym polu jednak prawidłową odpowiedzią jest chęć popularyzacji rozwiązania 3CX na rynku i umożliwienie firmom, które do tej pory zajmowały się głownie małymi, prostymi rozwiązaniami TDM łatwego dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań bez ponoszenia kosztów początkowych.

Rozwiązanie oferuje pełne funkcjonalności nowoczesnej centrali. Obsługa nieograniczonej ilości SIP-TRUNK i 16 połączeń jednoczesnych w systemie, brak limitu użytkowników czy kolejek / IVR. Transfery połączeń, grupy dzwoniące, poczta głosowa czy zintegrowana usługa FAX2MAIL to tylko część z wielu funkcji systemu. Mało? Dodajmy do tego zaawansowany softphone 3CX Phone dla urządzeń z Android i iOS, webowy panel klienta WebClient i platformę wideokonferencyjną WebMeeting. A to wszystko dostępne dla każdej firmy w przeciągu kilku minut bez dodatkowych kosztów.

Dzięki temu rozwiązaniu w prosty sposób możesz przenieść swoją firmę na nowy poziom. Jeżeli jesteś Partnerem 3CX (lub chcesz nim zostać) i chcesz zacząć oferować to darmowe rozwiązanie swoim klientom to zapraszamy do kontaktu – pomożemy Ci zacząć zarabiać na usługach VoIP.


Avatar
Halo2

Comments

  1. Avatar Martindiuro Says: 18 marca, 2019 at 12:47 am

    Hej, to moj pierwszy post na forum – witam wszystkich forumowiczow. Martin 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *