Nareszcie jest, 3CX po Polsku!

Nareszcie jest, 3CX po Polsku!

Długo oczekiwane pełne spolszczenie oprogramowania 3CX jest już dostępne w wersji Beta nadchodzącej aktualizacji do v16, a to tylko jedna z wielu nowości i zmian.

Polonizacja interfejsu

Po wielu miesiącach pracy, korektach i konsultacjach 3CX po raz pierwszy w swojej historii otrzymuje w pełni spolonizowany interfejs. Do tej pory dostępne były tłumaczenia tylko dla wybranych elementów systemu takich jak WebMeeting, aplikacja 3CX Phone czy WebClient. Od teraz również konsola zarządzania może być obsługiwana w języku polskim.

Wierzymy, że zwiększy to popularność i konkurencyjność rozwiązania 3CX na naszym lokalnym rynku.

 

Ulepszenia dla funkcji Chat

Funkcjonalność czatu została bardzo dobrze przyjęta przez klientów, a jej rozwinięcie umożliwiające integrację z firmowymi stronami WWW i interakcję z ich gośćmi wprowadziła w 3CX zupełnie nowy poziom komunikacji. Teraz w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów czat został rozbudowany o:

  • Czat z kolejką agentów. Wysłanie wiadomości ze strony może być skierowane do grupy (kolejki) agentów. Automatycznie tworzy się czat grupowy gdzie agenci wspólnie mogą prowadzić konwersację z interesantem lub…
  • Przejęcie czatu. W trakcie grupowej dyskusji jeden z agentów może zdecydować się na całkowite przejęcie dialogu. Tym samym inni agenci nie otrzymują już powiadomień a on zyskuje możliwość nawiązania połączenia głosowego z gościem witryny.
  • Transfer czatu. Użytkownik prowadzący konwersację może przekazać ją do innego użytkownika systemu.
  • Archiwizacja konwersacji. Funkcja umożliwia zarchiwizowanie konwersacji i zamknięcie jej aby nie zajmowała niepotrzebnego miejsca na ekranie.
  • Nowe ikony. Umożliwiają łatwiejsze rozróżnienie konwersacji zestawianych pomiędzy użytkownikami systemu a gośćmi witryny internetowej.
  • Odpowiedź przez e-mail. Umożliwia szybkie wysłanie wiadomości elektronicznej do rozmówcy nawet jeżeli ten już opuścił konwersację.

 

Nowa generacja usługi Call Flow i CFD

W najnowszej aktualizacji powraca usługa Call Flow w nowej odsłonie wraz z nowym Call Flow Designer’em v16. Pomimo, że mechanizm został całkowicie przeprojektowany aby poprawić jego wydajność i stabilność to została zachowana możliwość migracji utworzonych projektów z wersji 15.5

Nowy Call Flow Service oferuje:

  • Pełną zgodność v16 z wygenerowanymi aplikacjami CFD
  • Nowe oraz zaktualizowane komponenty rozwijające możliwości kierowania przepływem połączeń tak aby jeszcze lepiej wykorzystać innowacyjne funkcje 3CX v16
  • Prosta migracja projektów CFD z wersji 15.5 do v16

 

Wersja 3CX v16 update 1 BETA

Dostępna jest już do pobrania aktualizacja zawierająca opisane funkcjonalności. Należy jednak zwrócić uwagę, że jest to wersja BETA i nie powinna być instalowana na środowiskach produkcyjnych a przeznaczona jest wyłącznie do testów.


Bartosz Ploch
Bartosz Ploch

Presales w zespole Halo2. Doświadczony inżynier sprzedaży i systemowy ambitnie poszukujący nowych wyzwań oraz rozwiązań innych niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *