Telefon SNOM za darmo! Oferta od Halo2.

Telefon SNOM za darmo! Oferta od Halo2.

Zarejestruj się jako Autoryzowany Partner Snom i odbierz pakiet korzyści wskazując Halo2 jako swojego Dystrybutora produktów Snom!

Nowy program partnerski

Program Partnerski Snom w nowej odsłonie to jeszcze więcej korzyści dla Partnerów. Rewolucyjne podejście i nowe narzędzia wspierające sprzedaż gwarantują, że każdy zakup w Autoryzowanym Kanale Dystrybucji takim jak Halo2 będzie premiowany przez producenta.

 • Darmowy telefon IP na własność! Każdy nowo zarejestrowany Partner Snom otrzymuje na własne potrzeby nowoczesny telefon IP – do wyboru D715 lub D315
 • Każdy zakup w Autoryzowanym Kanale Dystrybucji premiowany jest przez producenta BONUSEM w postaci premii naliczanej za każde sprzedane urządzenie – np. za sprzedaż Snom D785, Partner może otrzymać nawet 16€. Dzięki temu zarabiasz dwa razy – marża przy sprzedaży oraz bonus od producenta!

Przystąpienie do Programu Partnerskiego Snom jest banalnie proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://partner.snom.com/register/ a następnie wskazać Halo2 jako swojego Dystrybutora produktów Snom.

Po rejestracji skontaktuj się koniecznie z nami! Pomożemy w odbiorze darmowego urządzenia oraz wytłumaczymy dokładnie zasady działania systemu bonusowego.

Dzięki ustaleniom pomiędzy Halo2 oraz Snom każdy zarejestrowany teraz Partner otrzymuje status Silver na pierwsze trzy miesiące próby!

Dodatkowo nasi certyfikowani inżynierowie Snom pomogą w doborze, instalacji, konfiguracji i uruchomieniu rozwiązań oraz błyskawicznie zareagują w razie ewentualnych problemów.

 

Dlaczego warto zostać Partnerem Snom?

Od ponad dwudziestu lat historia Snom kojarzy się z sukcesami w świecie telefonii IP. Zawdzięczamy je nie tylko naszym produktom, ale przede wszystkim wykwalifikowanym Partnerom handlowym, którzy każdego dnia okazują swoją wiarę w Snom, rekomendując i instalując nasze urządzenia na całym świecie.

Z tego powodu stworzyliśmy nowy globalny program, który nagradza zaangażowanie naszych Partnerów oraz buduje silne i trwałe relacje.

Program Partnerski Snom zapewnia naszym Partnerom elastyczność w zakresie ustalania własnego poziomu zaangażowania i uzyskiwania dostępu do różnych poziomów programu.

Nasi Partnerzy na poziomach Silver oraz Gold zyskają ponadto dostęp do licznych narzędzi, know-how oraz rabatów.

Program Partnerski Snom jest skierowany wyłącznie do wyspecjalizowanych sprzedawców. Skorzystaj z wielokrotnie nagradzanej marki, która cieszy się ogromnym uznaniem na rynku i łącząc ją ze swoją wiedzą, zyskaj przewagę nad konkurentami!

 

Poziomy Partnerskie Snom

Snom Registered Partner

Aby zostać członkiem Programu Partnerskiego Snom wystarczy zarejestrować się na naszym Portalu Partnerskim.

Po rejestracji wszystkie dostarczone dane zostaną zweryfikowane przez nasz zespół sprzedażowy w celu sprawdzenia poprawności Twojego konta.

Gdy tylko Twoje konto zostanie zweryfikowane, otrzymasz wiadomość e-mail ze statusem Partnera. Teraz jesteś gotowy, aby zalogować się do Portalu.

Korzyści:

 • Dostęp do portalu Partnerów Snom
 • Po aktywowaniu konta możesz odebrać darmowy telefon Snom
 • Dostęp do materiałów marketingowych

 

Snom Silver Partner

Na tym poziomie, co najmniej jeden z Twoich pracowników musi zdać edzamin Snom Online Training (SOT). Ponadto należy osiągać ustalony poziom rocznych obrotów na produktach Snom.

Jakie są korzyści? Otrzymasz gwarantowaną, stałą zniżkę na zakup większości produktów Snom.

Wymagania:

 • Wypełnione dane szczegółowe podczas rejestracji
 • Ukończenie kursu SOT
 • Wygenerowanie obrotu na produktach Snom
 • Przedstawienie udanego wdrożenia urządzeń Snom

Korzyści:

 • Stałe rabaty na produkty Snom
 • Po aktywacji konta możesz odebrać darmowy telefon Snom
 • Zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia dla Partnerów Snom
 • Dostęp do materiałów marketingowych

Snom Gold Partner

Aby osiągnąć status Gold Partner, przynajmniej jeden z pracowników Twojej firmy musi przejść kurs Snom Certified Engineer Training (SCE) w zakresie dogłębnych umiejętności technicznych. Ponadto należy osiągnąć ustalony poziom obrotów rocznych na produktach Snom.

Jakie są korzyści? Otrzymasz dużą, gwarantowaną, stałą zniżkę na zakupy produktów snom.

Dodatkowo umieścimy nazwę Twojej firmy na naszej stronie internetowej, a w przyszłości otrzymasz dodatkowe korzyści takie jak bezpośrednie wsparcie RMA i wspólne działania marketingowe.

Wymagania:

 • Wypełnione dane szczegółowe podczas rejestracji
 • Zdany kurs Snom Certified Engineer Training (SCE)
 • Specjalizacja w Snom
 • Odpowiedni poziom obrotów na produktach Snom
 • Dwa udokumentowane, zakończone sukcesem wdrożenia Snom

Korzyści:

 • Duże rabaty na wszystkie produkty snom
 • Twoja firma będzie wymieniona na stronie internetowej Snom
 • Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenia dla Partnerów Snom
 • Dostęp do materiałów marketingowych
 • Wspólne kampanie marketingowe i bezpośrednia pomoc RMA

 

Wszystko w jednym miejscu

Po zakończeniu procesu rejestracji zostanie przypisany Ci status Partnera, a Ty uzyskasz dostęp do Portalu Partnerskiego Snom. Teraz będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji w tym wysyłania zgłoszeń sprzedaży celem uzyskania bonusów za sprzedaż.

Na Twoim Pulpicie w portalu znajdziesz wszystkie ważne informacje na temat swojego konta Partnerskiego, w tym informacje o zgłoszeniach sprzedaży (i statusie przyznania premii), rabatach oraz statusie partnera.

 

Najlepsze produkty tylko w autoryzowanym kanale dystrybucji!

Halo2 Sp. z o.o. jako autoryzowany kanał dystrybucyjny sprzętu marki Snom zapewnia swoim odbiorcom pełny dostęp do portfolio produktowego tego producenta oraz świadczy wsparcie techniczne i gwarancyjne.

 

Pamiętajcie, że tylko zakupy w autoryzowanym kanale dystrybucji umożliwiaj dostęp do Programu Partnerskiego Snom i korzystanie z jego zalet takich jak CashBack za zakupione urządzenia!

 


O firmie Snom

Założona w 1997 roku i mająca siedzibę w Berlinie firma Snom Technology GmbH jest niemiecką międzynarodową korporacją. Snom to europejska marka premium znana z pionierskiego podejścia do technologii VoIP uwzględniając masową produkcję urządzeń z niej korzystających.

Snom projektuje i produkuje profesjonalne, biznesowe telefony IP. Cechuje je solidne wykonanie, bogata funkcjonalność, niebagatelny design oraz najwyższa jakość dźwięku. Rozwiązania te wykorzystują protokół SIP co powoduje, że są kompatybilne z wiodącymi rozwiązaniami IP PBX dostępnymi na rynku.

Snom ma na celu dostarczać urządzenia komunikacyjne najwyższej jakości wszędzie tam gdzie jesteś.


O firmie Halo2

Halo2 to coś więcej niż tylko dystrybutor rozwiązań VoIP. Na pierwszym miejscu stawiamy rzetelną wiedzę, która pozwala realizować najbardziej skomplikowane projekty. Wśród naszych klientów są zarówno najmniejsi jak i najwięksi integratorzy oraz operatorzy telekomunikacyjni. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem takich marek jak 3CX, Sangoma, Snom, Htek, beroNet, Dinstar, TelcoBrdiges i innych. Lata doświadczeń naszego Zespołu pozwoliło Nam na stworzenie kompleksowego portfolio produktów IP. Daje nam to komfort pracy jako kompletnego dystrybutora rozwiązań VoIP. Masz pomysł? My go po prostu zrealizujemy.


Bartosz Ploch
Bartosz Ploch

Presales w zespole Halo2. Doświadczony inżynier sprzedaży i systemowy ambitnie poszukujący nowych wyzwań oraz rozwiązań innych niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *