Trzy lata gwarancji na produkty Snom

Trzy lata gwarancji na produkty Snom

Snom, berliński specjalista w zakresie telekomunikacji IP przedłuża okres gwarancji wszystkich produktów zamówionych po 1 lipca 2019 r. z dwóch do trzech lat.

Telefony IP firmy Snom od zawsze były popularnym wyborem ze względu na bogactwo funkcji, doskonały dźwięk, świetnie działające oprogramowanie  oraz co najważniejsze najwyższą dbałość o jakość wykonania.

„Wskaźnik ilości wadliwych urządzeń Snom zawsze był bardzo niski. Od momentu gdy staliśmy się częścią VTech Group pod koniec 2016 roku udało nam się jeszcze bardziej poprawić ten parametr redukując zgłoszenia RMA do stałego poziomu 0,4% dla wszystkich produktów, a dla telefonów biurkowych IP nawet do 0,2%. Chcąc dać potwierdzenie dla tych wartości zdecydowaliśmy się na zaproponowanie naszym odbiorcom wydłużonego okresu gwarancji na urządzenia Snom,”, mówi kierownik działu rozwoju sprzętu Snom w Berlinie – Dusan Aleksic.

 

„Rozszerzona gwarancja, atrakcyjny program partnerski i oczywiście produkty najwyższej jakości: opłaca się polegać na Snom jako marce Premium i wspólnie z powodzeniem opanować przyszłość.”, wyjaśnia dyrektor generalny Snom Technology GmbH – Gernot Sagl.

 

Najlepsze produkty tylko w autoryzowanym kanale dystrybucji!

Halo2 Sp. z o.o. jako autoryzowany kanał dystrybucyjny sprzętu marki Snom zapewnia swoim odbiorcom pełny dostęp do portfolio produktowego tego producenta oraz świadczy wsparcie techniczne i gwarancyjne.

Pamiętajcie, że tylko zakupy w autoryzowanym kanale dystrybucji umożliwiaj dostęp do Programu Partnerskiego Snom i korzystanie z jego zalet takich jak CashBack za zakupione urządzenia.


Bartosz Ploch
Bartosz Ploch

Presales w zespole Halo2. Doświadczony inżynier sprzedaży i systemowy ambitnie poszukujący nowych wyzwań oraz rozwiązań innych niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *