Utrzymaj 3CX v16 na bieżąco z Office 365

Utrzymaj 3CX v16 na bieżąco z Office 365

Jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji 3CX v16 jest udoskonalona integracja z Office 365, dzięki czemu ta potężna kombinacja staje się jeszcze lepsza. Zaktualizowany moduł integracji v16 umożliwia łatwą konfigurację:

  • Jednostronna synchronizacja użytkowników Office 365 jako numerów wewnętrznych 3CX
  • Kontakty osobiste synchronizowane z Office 365 do książek telefonicznych 3CX
  • Ustawienie statusów użytkowników 3CX na podstawie ich kalendarze Office 356

 

Synchronizacja użytkowników Office 365 jako numerów wewnętrznych 3CX

Zarządzenie systemem z wieloma użytkownikami może być kłopotliwe, nie mówiąc już o zarządzaniu dwoma! Najnowsza wersja 3CX zmniejsza konieczne nakłady pracy umożliwiając skupienie się na zarządzaniu użytkownikami Office 365 a jednocześnie zapewnia synchronizację w tle z odpowiednimi kontami na centrali IP PBX. 3CX v16 może monitorować Twoje konto Office 365 i automatycznie:

  • Tworzyć konta w 3CX dla nowo dodawanych użytkowników Office 365
  • Aktualizować dane użytkowników 3CX na podstawie zmian w Office 365
  • Usuwać konta w 3CX podczas usuwania użytkowników Office 365

 

Synchronizacja kontaktów Office 365 z książkami telefonicznymi 3CX

Osoby korzystające z Office 365 lubią prostotę rozwiązań, zarządzanie ich kontaktami z urządzenia mobilnego lub przeglądarki. Nowa wersja 3CX rozszerza tą prostotę synchronizując kontakty użytkowników Office 365 z ich książkami telefonicznymi 3CX. Koniec z przełączaniem się między aplikacjami i kartami podczas wyszukiwania kontaktu do danej osoby. Ponieważ Twoje kontakty z Office 365 synchronizują się z osobistą książką 3CX wystarczy, że ją otworzysz w aplikacji telefonicznej 3CX i wybierzesz właściwy numer!

 

Synchronizacja statusów 3CX z kalendarzem Office 365

Jeżeli używasz Office 365 z 3CX v16, nie przejmuj się przełączaniem swojego statusu gdy jesteś daleko. Zaktualizowany moduł integracji 3CX zawiera opcje pełnej automatyzacji umożliwiające ustawienie Twojego statusu i reguł przekierowania połączeń na podstawie Twojego kalendarza Office 365. Po prostu utwórz wpis w kalendarzu Office 365 a 3CX ustawi Twój status na podstawie opcji „Pokaż jako” w Twoim kalendarzu:

  • „Busy” lub „Working Elsewhere” przełącza na “DND”
  • “Out of office” lub “Away” przełącza na “Away”

 

Modułowy i bezpieczny

Moduł integracji z Office 365 prezentuje zorientowanie na otwarte i bezpieczne rozwiązania biznesowe ponieważ umożliwiają one nam skomunikowanie dwóch systemów jak 3CX i Office 365 za pomocą publicznego Internetu w sposób efektywny i bezpieczny. Aby zapoznać się z tą integracją oraz innymi zaktualizowanymi modułami integracji CRM wypróbuj najnowszą wersję 3CX v16 Alpha!


Bartosz Ploch
Bartosz Ploch

Presales w zespole Halo2. Doświadczony inżynier sprzedaży i systemowy ambitnie poszukujący nowych wyzwań oraz rozwiązań innych niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *