Wszyscy na to czekaliśmy! Oficjalna premiera 3CX v16, zobacz ją na żywo.

Wszyscy na to czekaliśmy! Oficjalna premiera 3CX v16, zobacz ją na żywo.

Od jakiegoś czasu zasypujemy Was edycjami Alfa, Beta i RC wersji v16 centrali 3CX. Ta aktualizacja zawiera w sobie największą ilość ulepszeń i dodatków w historii. Po niekończących się testach, poprawkach i sprawdzeniu każdego szczegółu jesteśmy gotowi przedstawić Ci końcowy produkt!

Aby zaprezentować Ci nowe funkcje i ulepszenia w całej okazałości, organizujemy pokaz na żywo wraz z prezentacją produktu oraz popularną sesją pytań i odpowiedzi. 3CX v16 Launch Event odbędzie się w środę 27 marca o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Prezentacja obejmie wszystkie aspekty, które sprawiają, że 3CX v16 wyznacza nowe standardy w oprogramowaniu Unified Communications. Sporo uwagi zostanie też poświęcone kwestiom potężnych ulepszeń “pod maską” 3CX oraz zagadnieniom bezpieczeństwa. Odpowiedziami na pytania na żywą zajmą się: COO, Stefan Walther oraz CEO, Nick Galea.

Prezentacja odbędzie się w języku angielskim. Aby ją obejrzeć i wziąć udział sesji pytań i odpowiedzi wystarczy udać się na kanał YouTube lub profil Facebook firmy 3CX w momencie premiery. Prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska oraz poziomu partnerstwa 3CX przy zadawaniu pytań, które powinny być krótkie i zwięzłe abyśmy mogli sprawnie odpowiedzieć na jak najwięcej z nich – będziesz mógł je zadawać za pośrednictwem czatu YouTube na żywo lub na Twitterze za pomocą hashtaga #3CXv16.

Jeżeli interesują Cię produkty 3CX, chcesz zostać Partnerem 3CX lub szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związanie z Unified Communications – skontaktuj się z Halo2 – Platynowym Dystrybutorem 3CX w Polsce.


Bartosz Ploch
Bartosz Ploch

Presales w zespole Halo2. Doświadczony inżynier sprzedaży i systemowy ambitnie poszukujący nowych wyzwań oraz rozwiązań innych niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *