beroNet

Niemiecki producent rozwiązań VoIP.

beroNet to niemiecka firma założona w 2002 roku przez trzech inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w technologii VoIP. Produkty i technologie opracowane przez beroNet są odpowiednie dla wszystkich segmentów rynku od małych przedsiębiorstw po duże firmy, umożliwiają niezawodne i wydajne połączenie technologii VoIP, ISDN, GSM i łącz analogowych. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w Niemczech.

beroNet jest wiodącym projektantem i producentem bram oraz kart PCI (e) pozwalających na łączenie tradycyjnych technologii z usługami VoIP. Wszystkie produkty beroNet są kompatybilne z topowymi rozwiązaniami PBX. Coraz większa ilość producentów central telefonicznych, systemów OpenSource, oprogramowania Call Center oraz integratorów darzy zaufaniem wysoką jakość i niezawodność beroNet.

beroNet jest dedykowany dla najbardziej zaawansowanych rozwiązań telefonii VoIP. Pracujemy na rzecz rozwoju technologii, które łączą w sobie najlepsze z technologii VoIP  z istniejącą infrastrukturą telefonii stacjonarnej i bezprzewodowej. Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości technologii VoIP, które ułatwiają ludziom i firmom na całym świecie komunikację.

Produkty beroNet

Bramy VoIP

Appliance