March 2018

Szkolenie

Kolejne szkolenie dla Partnerów 3CX za nami

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w marcu odbyło się kolejne z cyklu szkoleń produktowo-technicznych dotyczące rozwiązania IP PBX 3CX. Tym razem zorganizowaliśmy je w Gdańsku i nauczeni doświadczeniem postawiliśmy nie tylko na wiedzę merytoryczną, ale również na atmosferę szkolenia. Lokalizacja oraz wystrój wnętrza miały umilić czas spędzony na warsztatach – i udało się co potwierdzają uczestnicy. Możemy podsumować, że to jedno z najładniejszych miejsc w jakich mieliśmy do tej pory okazję organizować spotkanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Wasza frekwencja i zaangażowanie jak zwykle dopisało.

28

Mar
2018

Cert
Nasza codzienna praca to nowe projekty, ciekawe wyzwania i pomysły na rozwój. Dlatego nie stoimy w miejscu. Rozwijamy się aby dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, które pomagają naszym Partnerom Handlowym budować coraz bardziej wyrafinowane produkty dla rynku B2B. Poszerzanie portfolio produktowego to jedno, ale ważne jest też tworzenie odpowiedniego zaplecza KNOW HOW i eksperckiej wiedzy.

(więcej…)

21

Mar
2018

snomD725

Oczekiwania

Dzięki uprzejmości firmy snom trafił do mnie na biurko ich najnowszy produkt – flagowy model uzupełniający serię 7xx a mianowicie D785. Snom jako producent przyzwyczaił nas już do najwyższej jakości produktów. W Polsce nie jest jeszcze najbardziej rozpoznawalną marką, ale znawcy tematyki VoIP w większości spotkali się już z tymi rozwiązaniem. Czy i tym razem nie będę zawiedziony, producent sprostał najwyższym oczekiwaniom?

(więcej…)

15

Mar
2018

Sales

Gdy rozmawiasz z klientem, pomaga Ci to zrozumieć kim jest. Dzisiaj wciąż istnieją jedynie dwa niedocenione sposoby dzięki którym możemy się dowiedzieć czego potrzebują nasi kontrahenci: słuchanie i obserwacja.

(więcej…)

09

Mar
2018

WebMeeting

Globalna przeprowadzka

Trend a raczej fakt przenoszenia się do chmury dziś nikogo już nie zaskakuje. Termin ten znany jest już praktycznie każdemu, znika pytanie czy warto iść w tą stronę – to już jest oczywiste, pytanie brzmi jak z głową to zrobić. Nie manifestuję tu oczywiście, że rozwiązania on-premise znikną z rynku, bo to na pewno się nie wydarzy, ale zachęcam do głębokiego przemyślenia, które z produktów w chmurze sprawdzą się lepiej.

(więcej…)

07

Mar
2018
February 2018

Bramy VoIP pełnią funkcję urządzenia łączącego stare technologie analogowe lub ISDN z nowszymi systemami SIP lub VoIP. Chociaż samo urządzenie jest proste w działaniu to nie zawsze jesteśmy pewni czy w naszym przypadku zda egzamin. W poniższej infografice przedstawiamy cztery różne scenariusze dla bram VoIP beroNet: All-IP, Miękka migracja, Mini-Appliance i failover. Na końcu pojawia się też piąty scenariusz, którego ograniczeniem jest tylko nasza kreatywność.

(więcej…)

26

Lut
2018

Bramy Dinstar dostępne w ofercie Halo2

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu naszego portfolio o nowego dostawcę. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty bram marki Dinstar. Brand jest obecny na polskim rynku od długiego czasu. Największą zaletą bram Dinstar jest kompleksowość oferowanych rozwiązań, stabilność działania i poziom cenowy. Daje nam to połączenie, które pozwoli zapewnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

(więcej…)

22

Lut
2018

Centrala telefoniczna 3CX ZA DARMO!

Czy centrala telefoniczna faktycznie może być za darmo? Producent rozwiązań central IP i Unified Communication przygotował wspólnie ze swoją siecią Dystrybutorów i Partnerów promocję dla nowych klientów. Już dziś możesz stać się posiadaczem nowoczesnego rozwiązania telekomunikacyjnego całkowicie za darmo. Co więcej możesz to rozwiązanie otrzymać jako usługę w chmurze nie musząc przejmować się sprzętem potrzebnym do instalacji.

(więcej…)

20

Lut
2018

Luty 2018

Page 1 of 212