April 2020
Antybakteryjna słuchawka dectowa Snom M90

Antybakteryjny zestaw słuchawkowy DECT M90.
Słuchawka M90 DECT została specjalnie zaprojektowana do użytku w szpitalach i domach oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest czystość i higiena.

Aby to zagwarantować, M90 ma specjalną obudowę antybakteryjną, która została również przetestowana zgodnie z JIS-Z2801. To sprawia, że ​​urządzenie jest nie tylko łatwe do czyszczenia, ale także nie zapewnia podłoża do hodowli bakterii i wirusów.

Oprócz specjalnej powłoki telefon ma również certyfikat IP-65 i jest chroniony, dzięki czemu jest odporny na zachlapanie i kurz, a upadki z odległości do 2 metrów nie spowodują uszkodzenia słuchawki. To lekkie (130 g) i łatwe w obsłudze urządzenie staje się idealnym towarzyszem w ruchliwym środowisku medycznym. Dzięki rozmowom trwającym do 12 godzin Snom M90 może być również używany przez cały dzień bez zakłóceń.

M90 ustanawia również nowe standardy pod względem łączności dzięki zintegrowanym tagom Bluetooth i BLE. Do telefonu można podłączyć nie tylko wszystkie nowoczesne zestawy słuchawkowe, ale także sygnały nawigacyjne Snom Bluetooth, które otwierają zupełnie nowe możliwości aplikacji. Od śledzenia urządzeń na żywo po ochronę alarmową.

Ten nowoczesny telefon DECT jest również najnowocześniejszy dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED o wysokiej rozdzielczości, zintegrowanemu modułowi Bluetooth, najlepszemu dźwiękowi HD i alarmowi wibracyjnemu. Ponadto posiada akumulator o wysokiej wydajności, który zapewnia do 12 godzin rozmów.

Kompatybilne z rewolucyjną stacją bazową Multicell DECT, oferuje ogromne możliwości przyszłej skalowalności dzięki obsłudze do 4000 stacji bazowych i do 16 000 słuchawek.

Co więcej, Snom M90 zawiera również zintegrowany tag Bluetooth, którego można używać w połączeniu z niskoenergetycznymi sygnalizatorami Snom w celu uzyskania dodatkowych funkcji, takich jak śledzenie urządzeń.

Snom M90 jest wysoce wyspecjalizowany, a dzięki białym właściwościom antybakteryjnym świetnie się prezentuje, szczególnie w sektorze opieki zdrowotnej.

W świetle ostatnich wydarzeń i dla wyjaśnienia: Snom M90 jest wyposażony w bezszwową powłokę antybakteryjną. Antybakteryjny oznacza, że ​​niektóre, ale nie wszystkie bakterie nie mogą przetrwać na powierzchni urządzenia. Co istotne, powłoka antybakteryjna nie zapobiega wirusom.

Jednak dzięki swojej powierzchni M90 można również czyścić w wilgotnym środowisku, tj. Środkami dezynfekującymi zawierającymi alkohol (etanol). Zapewnia to również ochronę przed wirusami, ale nie przed wszystkimi. W odniesieniu do nowych rodzajów wirusów, takich jak COVID-2019 („Corona”), WHO nie była jeszcze w stanie określić, które środki dezynfekujące naprawdę pomagają, więc dopóki te informacje nie będą dostępne, nie ma gwarancji, że COVID-2019 może być oddalony.

07

Kwi
2020
March 2020

Daj swoim klientom narzędzia, który potrzebują i uruchom je szybko, bezproblemowo i nawet za darmo!

Niedawny wybuch epidemii Covid-19 podkreślił znaczenie planowania awaryjnego w miejscu pracy. Zdolność do pracy zdalnej jest już elementem wymaganym w każdej strategii komunikacji biznesowej, zapewniającym elastyczność i łączność niezbędne do utrzymania się na szczycie w obliczu nieoczekiwanych wyzwań.

Korona rozprzestrzeniająca się na całym świecie zaowocowała największym ćwiczeniem pracy zdalnej w historii, w którym organizacje takie jak Twitter, Google i Sony prosiły pracowników o pozostanie w domu w celu ograniczenia kosztów ludzkich związanych z wirusem. Jednak natychmiastowe przejście na zdalny model biznesowy wymaga starannego planowania i odpowiednich narzędzi. Konferencje internetowe, czat i współpraca mobilna są kluczem do ciągłości biznesowej. Na przykład deweloper wideokonferencji, firma Zoom, poinformowała o 50% wzroście cen akcji od czasu wybuchu epidemii wirusa Corona, podkreślając tym samym nowe miejsce wideokonferencji w naszym życiu zawodowym.

Jak powinni reagować resellerzy 3CX?

Twoi klienci potrzebują narzędzi komunikacyjnych, które mogą reagować tak szybko, jak oczekuje się tego od ich firmy. Wyróżniają się tu narzędzia pracy zdalnej 3CX, które gwarantują, że codzienna praca może być kontynuowana jak zwykle, nawet jeśli drzwi biura pozostają zamknięte.

Teraz jest również czas, aby zacząć koncentrować swoje wysiłki marketingowe na rozwiązaniach mobilnych 3CX. Firma Zoom nie jest osamotniona w doświadczaniu gwałtownego wzrostu popytu, dostawcy UCaaS obserwują gwałtowny wzrost ilości pobieranych plików, a wielu z nich oferuje bezpłatne testy swoich zwykłych platform płatnych.

Pamiętajcie: W przeciwieństwie do naszych konkurentów licencje 3CX 8SC Standard są BEZPŁATNE NA ZAWSZE . Wykorzystaj je jako rozwiązanie awaryjne dla klientów, którzy pilnie potrzebują pracować zdalnie a nie mają do tej pory takiej możliwości.

Jesteśmy tu, by pomóc.

Aby pomóc Ci w obsłudze klientów bez licencji 3CX, właśnie wydaliśmy darmową wersję demonstracyjną naszego rozwiązania do obsługi spotkań internetowych! Znajdziesz je pod adresem https://demo.3cx.net/webrtc/join/demo i użyj go, aby pokazać potencjalnym klientom, jak spotkanie internetowe może wesprzeć ich biznes, jeśli istnieje pilna potrzeba pracy zdalnej.  Demo jest dostępne do natychmiastowego użytku, bez instalacji i konfiguracji!

12

Mar
2020
October 2019
Rewolucyjne rozwiązania SNOM DECT

Rewolucyjne rozwiązania SNOM DECT

at Aktualności, Snom - by Mateusz Wondołowski

Sprawdź rewolucję Snom DECT
 

Nieograniczone, mobilne, elastyczne i przede wszystkim bezpieczne tak w kilku słowach można przedstawić nowe rozwiązania dect marki Snom. Dzięki trzem nowym słuchawkom i zupełnie nowej stacji bazowej producent robi kolejny krok w nowoczesnej, bezprzewodowej komunikacji biznesowej.

(więcej…)

04

Paź
2019
July 2019
Nowy model telefonu SNOM – D717!

Nowy model telefonu SNOM – D717!

at Aktualności, Snom - by Mateusz WondołowskiNowocześnie zaprojektowany telefon zachwyca kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, możliwością konfiguracji klawiszy funkcjonalnych dzięki Snom SmartLabel oraz co najważniejsze, posiada jako jedyny z podstawowych modeli Snom wbudowany sensor światła.
(więcej…)

12

Lip
2019
June 2019
Bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Co ma wspólnego nowoczesny system telekomunikacyjny z bezpieczeństwem w miejscu pracy? Oczywistą odpowiedzią jest, że za pomocą telefonu można wezwać pomoc, ale czy to wszystko? W dzisiejszych czasach od nowoczesnych systemów telefonii IP oczekujemy czegoś więcej…

(więcej…)

07

Cze
2019
May 2019
Czy potrzebny jest fizyczny telefon w sekretariacie?

Sekretariat to w wielu firmach czy też administracji państwowej centrum logistyczne z punktu widzenia centrali telefonicznej. To tu, a raczej do osób tam pracujących trafia niezliczona liczba połączeń, które zazwyczaj kierowane są dalej. Pierwsze z moich skojarzeń w tym wypadku to stojący tam telefon – a raczej „kombajn” telefoniczny – wyposażony w ogromną ilość przycisków z kolorowymi lampkami a do tego niezastąpiony notatnik z numerami odpowiednich osób.

(więcej…)

24

Maj
2019
Mocy przybywaj!

Mocy przybywaj!

at Edukacja - by Bartosz Ploch

Od kiedy powstały pierwsze urządzenia elektroniczne inżynierowie zmagają się z kwestią ich zasilania. Baterie, akumulatory, zasilacze, transformatory, fotowoltaika i masa innych technologii mogą zasilić nasze komputery, sprzęty biurowe czy elementy infrastruktury sieciowej. Z punktu widzenia projektanta rozwiązań ważna jest nie tylko efektywność układów czy ich koszt, ale również wygoda wdrożenia i obsługi. A jak to się ma do instalacji VoIP?

(więcej…)

17

Maj
2019
April 2019
Jeden mówi, słucha wielu…

Systemy rozgłoszeniowe znane ze sklepów, placówek publicznych czy hal produkcyjnych często traktowane są jako zupełnie osobna instalacja teletechniczna. Czy musi tak być? A może jest miejsce na optymalizację kosztu a nawet automatyzację procesów?

(więcej…)

26

Kwi
2019

Kwiecień 2019

Page 1 of 512345