March 2021

Halo2 oficjalnie na youtube!

at Aktualności - by Mateusz Wondołowski

W lutym było wyjątkowe wydarzenie dla firmy Halo2. Otóż nasza spółka oficjalnie obchodziła 4-lata na rynku telekomunikacji!

Przy okazji tych urodzin dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym Partnerom. To dzięki Wam dotarliśmy do tego miejsca i możemy wciąż się rozwijać.

Z okazji naszego święta mamy miłą niespodziankę. Ruszamy z naszym oficjalnym kontem na Youtube!

Zapraszamy na nasz premierowy, 10 minutowy webinar na temat funkcjonalności live chat w 3CX.

03

mar
2021
February 2021
Działamy wspólnie aby pomagać

Działamy wspólnie aby pomagać

at 3CX, Aktualności - by Mateusz Wondołowski

To już kolejny rok kiedy zespół Halo2 wspólnie z producentem oprogramowania 3CX wspiera szczytny cel niesienia pomocy dla potrzebujących zwierząt dostarczając dla Towarzystwa Ochrony Zwierząt nowoczesną centralę IP.

Na stronie TOZ (https://toz.com.pl) można śledzić działania wolontariuszy i efekty ich pracy – często stresującej i bardzo wymagającej. Wyzwaniem jednak jest nie tylko samo działanie w terenie czy sądach, ale też sama koordynacja działań rozproszonych w terenie ludzi.

(więcej…)

05

lut
2021
December 2020
Konsola sekretarska D7 Kolor to idealne dopełnienie telefonu serii D7XX

WIĘCEJ KOLORU W TWOIM BIURZE

Snom D7C to najnowocześniejszy do tej pory moduł rozszerzeń do telefonów D785, D735 i D717. D7C imponuje kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości z całkowicie przeprojektowanym interfejsem użytkownika. Podłączony do telefonu Snom przez USB, Snom D7C rozszerza istniejący drugi ekran o wiele przydatnych funkcji. Za pomocą 16 fizycznych (48 wirtualnych) swobodnie programowalnych przycisków funkcyjnych LED można na przykład szybko rozpoznać status współpracowników i wybrać odpowiedni numer lub przekierować połączenie. Jeśli odpowiednia linia lub linia funkcyjna LED zaświeci się na zielono, współpracownik jest dostępny i może odebrać połączenie.

(więcej…)

17

gru
2020
November 2020
Nowość! Snom M900 Outdoor odporny na warunki atmosferyczne

Umiejscowienie stacji bazowych DECT w celu optymalnego połączenia budynku biurowego już stanowi duże wyzwanie dla technika. Tylko użycie wielu stacji bazowych może zapewnić płynne przekazywanie połączeń dla dużej liczby części mobilnych.
Przy łączeniu kilku budynków występuje dodatkowa przeszkoda w prawidłowym ustawieniu. Wilgoć, zimno i wiatr mogą stanowić prawdziwe wyzwanie dla instalacji.

(więcej…)

20

lis
2020
April 2020
March 2020

Daj swoim klientom narzędzia, który potrzebują i uruchom je szybko, bezproblemowo i nawet za darmo!

Niedawny wybuch epidemii Covid-19 podkreślił znaczenie planowania awaryjnego w miejscu pracy. Zdolność do pracy zdalnej jest już elementem wymaganym w każdej strategii komunikacji biznesowej, zapewniającym elastyczność i łączność niezbędne do utrzymania się na szczycie w obliczu nieoczekiwanych wyzwań.

(więcej…)

12

mar
2020
October 2019
Rewolucyjne rozwiązania SNOM DECT

Rewolucyjne rozwiązania SNOM DECT

at Aktualności, Snom - by Mateusz Wondołowski

Sprawdź rewolucję Snom DECT
 

Nieograniczone, mobilne, elastyczne i przede wszystkim bezpieczne tak w kilku słowach można przedstawić nowe rozwiązania dect marki Snom. Dzięki trzem nowym słuchawkom i zupełnie nowej stacji bazowej producent robi kolejny krok w nowoczesnej, bezprzewodowej komunikacji biznesowej.

(więcej…)

04

paź
2019
July 2019
Nowy model telefonu SNOM – D717!

Nowy model telefonu SNOM – D717!

at Aktualności, Snom - by Mateusz WondołowskiNowocześnie zaprojektowany telefon zachwyca kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, możliwością konfiguracji klawiszy funkcjonalnych dzięki Snom SmartLabel oraz co najważniejsze, posiada jako jedyny z podstawowych modeli Snom wbudowany sensor światła.
(więcej…)

12

lip
2019
June 2019
Bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Co ma wspólnego nowoczesny system telekomunikacyjny z bezpieczeństwem w miejscu pracy? Oczywistą odpowiedzią jest, że za pomocą telefonu można wezwać pomoc, ale czy to wszystko? W dzisiejszych czasach od nowoczesnych systemów telefonii IP oczekujemy czegoś więcej…

(więcej…)

07

cze
2019
May 2019
Czy potrzebny jest fizyczny telefon w sekretariacie?

Sekretariat to w wielu firmach czy też administracji państwowej centrum logistyczne z punktu widzenia centrali telefonicznej. To tu, a raczej do osób tam pracujących trafia niezliczona liczba połączeń, które zazwyczaj kierowane są dalej. Pierwsze z moich skojarzeń w tym wypadku to stojący tam telefon – a raczej „kombajn” telefoniczny – wyposażony w ogromną ilość przycisków z kolorowymi lampkami a do tego niezastąpiony notatnik z numerami odpowiednich osób.

(więcej…)

24

maj
2019

maj 2019

Page 1 of 512345