Nowość! Snom M900 Outdoor odporny na warunki atmosferyczne

Nowość! Snom M900 Outdoor odporny na warunki atmosferyczne

Umiejscowienie stacji bazowych DECT w celu optymalnego połączenia budynku biurowego już stanowi duże wyzwanie dla technika. Tylko użycie wielu stacji bazowych może zapewnić płynne przekazywanie połączeń dla dużej liczby części mobilnych.
Przy łączeniu kilku budynków występuje dodatkowa przeszkoda w prawidłowym ustawieniu. Wilgoć, zimno i wiatr mogą stanowić prawdziwe wyzwanie dla instalacji.

W takich trudnych warunkach Snom proponuję swoją multi-cell stację bazową M900, wysokiej klasy, wysokowydajną bazę z centrum sterowania do użytku na zewnątrz. M900 jest wyposażony w obudowę ochronną (300 x 175 x 80 mm) z certyfikatem IP55, odporną na wstrząsy (IK08), wykonaną z tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, która sprosta większości wyzwań podczas użytkowania na zewnątrz.

M900 Outdoor jest idealny do montażu na ścianach, sufitach i masztach. Baza jest kompatybilna z słuchawkami Snom: M25, M65, M70, M80, M85, M90. Aktualizację? Bezproblemowo ponieważ każda stacja bazowa może bezprzewodowo przesyłać aktualizację oprogramowania do podłączonych słuchawek. Z pewnością ułatwiając tym pracę działu IT.


Mateusz Wondołowski
Mateusz Wondołowski

Key Account Manager w Halo2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *