Rewolucyjne rozwiązania SNOM DECT

Rewolucyjne rozwiązania SNOM DECT

Sprawdź rewolucję Snom DECT
 

Nieograniczone, mobilne, elastyczne i przede wszystkim bezpieczne tak w kilku słowach można przedstawić nowe rozwiązania dect marki Snom. Dzięki trzem nowym słuchawkom i zupełnie nowej stacji bazowej producent robi kolejny krok w nowoczesnej, bezprzewodowej komunikacji biznesowej.

Nowe urządzenia nie tylko dobrze wyglądają na biurku, ale są również idealne do stosowania w magazynach, na budowach lub w rozległych placówkach medycznych.

Dzięki solidnej i odpornej na wstrząsy konstrukcji zgodnej z MIL-STD 810g, nowe słuchawki są wyjątkowo trwałe i mogą z łatwością wytrzymać upadek lub mimowolny prysznic. Ponadto istnieją zintegrowane przyciski alarmowe, które można dowolnie konfigurować, od dzwonienia do centrum kontroli po wyzwalanie alarmu w razie potrzeby. Nowa baza wielokomórkowa M900 obsługuje teraz tak zwane BLC (sygnalizatory Bluetooth Low-Energy Beacons), co otwiera jeszcze więcej możliwości w codziennej pracy.

Systemy IP DECT firmy Snom można instalować szybko i skalować jeszcze łatwiej. W jednej instalacji można zainstalować do 4000 stacji bazowych i do 16 000 słuchawek.

Nowa generacja DECT firmy Snom oferuje mobilność, elastyczność i bezpieczeństwo w przyszłości. Dzięki połączeniom w najlepszej jakości dźwięku HD, długiej żywotności baterii i najwyższemu możliwemu szyfrowaniu urządzenia oferują wszystko, czego potrzebuje nowoczesna jednostka komunikacyjna.

Słuchawka biznesowa M70
 

Biznesowy zestaw słuchawkowy Snom M70 to idealne rozwiązanie dla wszechstronnego biura, do nieograniczonej mobilności w miejscu pracy. Małe urządzenie oferuje wszystkie zalety techniczne dużego telefonu stacjonarnego, a wszystko to w znacznie mniejszej obudowie.

Słuchawka przemysłowa o podwyższonej odporności M80

Snom M80 jest nie tylko najnowocześniejszy w technologii i ma certyfikat IP-65, jest również wyjątkowo wytrzymały i trwały. Dzięki temu M80 nadaje się nie tylko do biura, ale także do terenów zewnętrznych, produkcji czy fabryk.

Słuchawka medyczna M90
 

Snom M90 Medical ma specjalną obudowę antybakteryjną z możliwością dezynfekcji cieczami, a także certyfikat IP-65, co czyni go idealnym towarzyszem do użytku w środowisku medycznym.

Technologia Bluetooth Beacon
 

Teraz użytkownicy nowej serii Snom DECT mogą korzystać z całkowicie zintegrowanej technologii Beacon. Nisko energetyczne sygnalizatory Bluetooth umożliwiają różne scenariusze użytkownika w instalacji DECT z nową stacją bazową M900. Sygnały nawigacyjne oferują klientom różne i innowacyjne możliwości, a także są niedrogie i łatwe w instalacji. Obejmuje to pozycjonowanie w czasie rzeczywistym, skuteczną ochronę przed kradzieżą, a także dodatkowe osobiste funkcje ratownicze.

Podobnie jak poprzednie urządzenia Snom DECT, nowa seria nie rezygnuje z jakości. To nie są tylko puste słowa – seria mówi sama za siebie. Słuchawki są wyjątkowo wytrzymałe i mogą z łatwością wytrzymać upadek z kilku metrów. Słuchawki M80 i M90 dobrze znoszą wodę i kurz. Wzmocnione, wysokiej klasy ramki słuchawek są produkowane z najwyższą precyzją, zapobiegając przedostawaniu się kurzu i wody do telefonu, nawet pod wysokim ciśnieniem.


Mateusz Wondołowski
Mateusz Wondołowski

Key Account Manager w Halo2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *