Resellerzy stawiają czoła nagłemu wzrostowi w obszarze pracy zdalnej, 3CX w odpowiedzi oferuje darmowe rozwiązania.

Daj swoim klientom narzędzia, który potrzebują i uruchom je szybko, bezproblemowo i nawet za darmo!

Niedawny wybuch epidemii Covid-19 podkreślił znaczenie planowania awaryjnego w miejscu pracy. Zdolność do pracy zdalnej jest już elementem wymaganym w każdej strategii komunikacji biznesowej, zapewniającym elastyczność i łączność niezbędne do utrzymania się na szczycie w obliczu nieoczekiwanych wyzwań.

Korona rozprzestrzeniająca się na całym świecie zaowocowała największym ćwiczeniem pracy zdalnej w historii, w którym organizacje takie jak Twitter, Google i Sony prosiły pracowników o pozostanie w domu w celu ograniczenia kosztów ludzkich związanych z wirusem. Jednak natychmiastowe przejście na zdalny model biznesowy wymaga starannego planowania i odpowiednich narzędzi. Konferencje internetowe, czat i współpraca mobilna są kluczem do ciągłości biznesowej. Na przykład deweloper wideokonferencji, firma Zoom, poinformowała o 50% wzroście cen akcji od czasu wybuchu epidemii wirusa Corona, podkreślając tym samym nowe miejsce wideokonferencji w naszym życiu zawodowym.

Jak powinni reagować resellerzy 3CX?

Twoi klienci potrzebują narzędzi komunikacyjnych, które mogą reagować tak szybko, jak oczekuje się tego od ich firmy. Wyróżniają się tu narzędzia pracy zdalnej 3CX, które gwarantują, że codzienna praca może być kontynuowana jak zwykle, nawet jeśli drzwi biura pozostają zamknięte.

Teraz jest również czas, aby zacząć koncentrować swoje wysiłki marketingowe na rozwiązaniach mobilnych 3CX. Firma Zoom nie jest osamotniona w doświadczaniu gwałtownego wzrostu popytu, dostawcy UCaaS obserwują gwałtowny wzrost ilości pobieranych plików, a wielu z nich oferuje bezpłatne testy swoich zwykłych platform płatnych.

Pamiętajcie: W przeciwieństwie do naszych konkurentów licencje 3CX 8SC Standard są BEZPŁATNE NA ZAWSZE . Wykorzystaj je jako rozwiązanie awaryjne dla klientów, którzy pilnie potrzebują pracować zdalnie a nie mają do tej pory takiej możliwości.

Jesteśmy tu, by pomóc.

Aby pomóc Ci w obsłudze klientów bez licencji 3CX, właśnie wydaliśmy darmową wersję demonstracyjną naszego rozwiązania do obsługi spotkań internetowych! Znajdziesz je pod adresem https://demo.3cx.net/webrtc/join/demo i użyj go, aby pokazać potencjalnym klientom, jak spotkanie internetowe może wesprzeć ich biznes, jeśli istnieje pilna potrzeba pracy zdalnej.  Demo jest dostępne do natychmiastowego użytku, bez instalacji i konfiguracji!


Avatar
Halo2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *