Konsola sekretarska D7 Kolor to idealne dopełnienie telefonu serii D7XX

Konsola sekretarska D7 Kolor to idealne dopełnienie telefonu serii D7XX

WIĘCEJ KOLORU W TWOIM BIURZE

Snom D7C to najnowocześniejszy do tej pory moduł rozszerzeń do telefonów D785, D735 i D717. D7C imponuje kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości z całkowicie przeprojektowanym interfejsem użytkownika. Podłączony do telefonu Snom przez USB, Snom D7C rozszerza istniejący drugi ekran o wiele przydatnych funkcji. Za pomocą 16 fizycznych (48 wirtualnych) swobodnie programowalnych przycisków funkcyjnych LED można na przykład szybko rozpoznać status współpracowników i wybrać odpowiedni numer lub przekierować połączenie. Jeśli odpowiednia linia lub linia funkcyjna LED zaświeci się na zielono, współpracownik jest dostępny i może odebrać połączenie.

A jeśli chcesz uzyskać pełny przegląd do 48 styków, możesz połączyć do trzech D7C szeregowo i znacznie rozszerzyć zakres funkcji. Dzięki technologii plug-and-play USB nigdy nie było to łatwiejsze.

Konfiguracja Snom D7C działa również samodzielnie.Możesz zdecydować, czy chcesz skonfigurować Snom D7C za pomocą istniejącej instalacji telefonicznej, czy interfejsu internetowego Snom.

Snom D7C to nowoczesne rozszerzenie do telefonów Snom D785, D765, D735 i D717, które zachwyca dużym, kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, różnorodnymi opcjami aplikacji i łatwą instalacją.

D7 Kolor został specjalnie opracowany dla nowej serii D7XX i dostosowany do ponadczasowego, nowoczesnego wzornictwa serii telefonów stacjonarnych Snom. W połączeniu z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości D7C sprawdza się w każdym miejscu, czy to w biurze, przemyśle czy placówce służby zdrowia.

Snom D7 kolor można rozszerzyć o maksymalnie dwa dodatkowe D7C na telefon. Urządzenia są po prostu łączone szeregowo za pomocą kabla USB, a tym samym elastycznie rozszerzają zakres funkcji. Im więcej urządzeń jest podłączonych, tym więcej klawiszy funkcyjnych jest dostępnych. Z maksymalnie trzema Snom D7C można wyświetlić do 144 rozszerzeń. Aby nie zgubić przeglądu, znacznie zmieniliśmy interfejs użytkownika Snom D7C i oferujemy wiele przydatnych funkcji, aby wszystko, co ważne, było widoczne.


Mateusz Wondołowski
Mateusz Wondołowski

Key Account Manager w Halo2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *