Działamy wspólnie aby pomagać

Działamy wspólnie aby pomagać

To już kolejny rok kiedy zespół Halo2 wspólnie z producentem oprogramowania 3CX wspiera szczytny cel niesienia pomocy dla potrzebujących zwierząt dostarczając dla Towarzystwa Ochrony Zwierząt nowoczesną centralę IP.

Na stronie TOZ (https://toz.com.pl) można śledzić działania wolontariuszy i efekty ich pracy – często stresującej i bardzo wymagającej. Wyzwaniem jednak jest nie tylko samo działanie w terenie czy sądach, ale też sama koordynacja działań rozproszonych w terenie ludzi.

„Nie wyobrażamy sobie życia bez centrali 3CX. Dzięki niej, nasza organizacja stała się bardziej niezależna i elastyczna. Teraz możemy odbierać połączenia na dowolnym urządzeniu, zarówno na telefonach stacjonarnych jak i na aplikacji w telefonach komórkowych. Kolejkowanie połączeń ułatwiło nam zarządzanie połączeniami. Chociażby dzięki centrali połączenia dotyczące złego traktowania zwierząt łączone są w pierwszej kolejności. A co najważniejsze, raz skonfigurowana nie wymaga żadnych dodatkowych czynności, które odciągałyby nas od naszych głównych celów- czyli ratowania zwierząt.” – mówi nam Michał Kucharski z Towarzystwa Ochrony Zwierząt.

Warto podkreślić, że umieszczone w chmurze rozwiązanie 3CX jest w pełni zarządzane przez działaczy TOZ – jest to zasługa prostego i intuicyjnego interfejsu webowego.

„Idea wykorzystania 3CX jako rozwiązania centralowego pojawiła się wraz z potrzebą skoordynowania działań wolontariuszy rozrzuconych po całym województwie. Dzięki elastyczności rozwiązań chmurowych nie ma potrzeby aby zawsze ktoś był przy telefonie w biurze. Połączenia są dynamicznie kierowane do działaczy Towarzystwa Ochrony Zwierząt niezależnie od tego gdzie w danej chwili się znajdują.” – mówi Bartosz Ploch, Certyfikowany Inżynier 3CX.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w takich przedsięwzięciach i dziękujemy Boyan Shopkin, który jest opiekunem naszego regionu z ramienia firmy 3CX za wsparcie szczytnego celu.


Mateusz Wondołowski
Mateusz Wondołowski

Key Account Manager w Halo2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *