Nowy model telefonu SNOM – D717!

Nowy model telefonu SNOM – D717!Nowocześnie zaprojektowany telefon zachwyca kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, możliwością konfiguracji klawiszy funkcjonalnych dzięki Snom SmartLabel oraz co najważniejsze, posiada jako jedyny z podstawowych modeli Snom wbudowany sensor światła.

Wbudowany czujnik zapewnia, że jasność wyświetlacza telefonu jest zawsze dostosowana do aktualnych warunków oświetlenia w pomieszczeniu. Jest to zarówno ekonomiczne, jak i bardzo wygodne.

Znalezione obrazy dla zapytania snom d717

Telefon posiada również wielokolorowe klawisze funkcyjne LED, zintegrowany przełącznik Gigabit oraz port sieciowy z obsługą PoE. Ponadto za pośrednictwem portu USB możemy podłączyć wiele akcesoriów jak np. adapter bluetooth, adapter wifi czy konsolę sekretarską.

Do tego zdążył nas producent przyzwyczaić. Snom D717 dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: nowoczesnym białym i klasycznym czarnym. Dzięki temu telefon idealnie pasuję do każdego środowiska pracy, zarówno biura jak i recepcji.

Znalezione obrazy dla zapytania snom d717 black and white

Snom D717 łączy najnowocześniejszą technologię, najlepszą jakość głosu i przejrzysty wygląd w jednym urządzeniu. W tej chwili jest w bezkonkurencyjnej niskiej cenie (dostępny w cenie modelu D715). To sprawia, że Snom D717 jest idealnym urządzeniem klasy podstawowej w świecie profesjonalnej telefonii IP.


Pozostając przy Snom D717 warto wspomnieć, że producent oferuje klientom możliwość oznakowania tego modelu swoim firmowym logo i to już przy zamówieniu 50 szt urządzeń. Alternatywnie można również zmienić kolor oraz dostosować przyciski według swojego upodobania.Mateusz Wondołowski
Mateusz Wondołowski

Key Account Manager w Halo2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP.

Comments

  1. Avatar Daniel Jeziorański Says: 16 kwietnia, 2020 at 4:37 pm

    Dziękuje za ten artykuł!
    Szukałem informacji o sprzęcie i już podjąłem decyzje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *