Antybakteryjna słuchawka dectowa Snom M90

Antybakteryjna słuchawka dectowa Snom M90

Antybakteryjny zestaw słuchawkowy DECT M90.
Słuchawka M90 DECT została specjalnie zaprojektowana do użytku w szpitalach i domach oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest czystość i higiena.

Aby to zagwarantować, M90 ma specjalną obudowę antybakteryjną, która została również przetestowana zgodnie z JIS-Z2801. To sprawia, że ​​urządzenie jest nie tylko łatwe do czyszczenia, ale także nie zapewnia podłoża do hodowli bakterii i wirusów.

Oprócz specjalnej powłoki telefon ma również certyfikat IP-65 i jest chroniony, dzięki czemu jest odporny na zachlapanie i kurz, a upadki z odległości do 2 metrów nie spowodują uszkodzenia słuchawki. To lekkie (130 g) i łatwe w obsłudze urządzenie staje się idealnym towarzyszem w ruchliwym środowisku medycznym. Dzięki rozmowom trwającym do 12 godzin Snom M90 może być również używany przez cały dzień bez zakłóceń.

M90 ustanawia również nowe standardy pod względem łączności dzięki zintegrowanym tagom Bluetooth i BLE. Do telefonu można podłączyć nie tylko wszystkie nowoczesne zestawy słuchawkowe, ale także sygnały nawigacyjne Snom Bluetooth, które otwierają zupełnie nowe możliwości aplikacji. Od śledzenia urządzeń na żywo po ochronę alarmową.

Ten nowoczesny telefon DECT jest również najnowocześniejszy dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED o wysokiej rozdzielczości, zintegrowanemu modułowi Bluetooth, najlepszemu dźwiękowi HD i alarmowi wibracyjnemu. Ponadto posiada akumulator o wysokiej wydajności, który zapewnia do 12 godzin rozmów.

Kompatybilne z rewolucyjną stacją bazową Multicell DECT, oferuje ogromne możliwości przyszłej skalowalności dzięki obsłudze do 4000 stacji bazowych i do 16 000 słuchawek.

Co więcej, Snom M90 zawiera również zintegrowany tag Bluetooth, którego można używać w połączeniu z niskoenergetycznymi sygnalizatorami Snom w celu uzyskania dodatkowych funkcji, takich jak śledzenie urządzeń.

Snom M90 jest wysoce wyspecjalizowany, a dzięki białym właściwościom antybakteryjnym świetnie się prezentuje, szczególnie w sektorze opieki zdrowotnej.

W świetle ostatnich wydarzeń i dla wyjaśnienia: Snom M90 jest wyposażony w bezszwową powłokę antybakteryjną. Antybakteryjny oznacza, że ​​niektóre, ale nie wszystkie bakterie nie mogą przetrwać na powierzchni urządzenia. Co istotne, powłoka antybakteryjna nie zapobiega wirusom.

Jednak dzięki swojej powierzchni M90 można również czyścić w wilgotnym środowisku, tj. Środkami dezynfekującymi zawierającymi alkohol (etanol). Zapewnia to również ochronę przed wirusami, ale nie przed wszystkimi. W odniesieniu do nowych rodzajów wirusów, takich jak COVID-2019 („Corona”), WHO nie była jeszcze w stanie określić, które środki dezynfekujące naprawdę pomagają, więc dopóki te informacje nie będą dostępne, nie ma gwarancji, że COVID-2019 może być oddalony.


Mateusz Wondołowski
Mateusz Wondołowski

Key Account Manager w Halo2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *