Najnowsze, wymiatające oprogramowanie V10 do telefonów Snom

Najnowsze, wymiatające oprogramowanie V10 do telefonów Snom

Ponad 25 lat doświadczenia w opracowywaniu nowoczesnego, bezpiecznego i innowacyjnego oprogramowania zaprocentowało dzisiaj. Przedstawiamy arcydzieło oprogramowania do naszych telefonów IP, firmware w wersji V10.

Najnowsza aktualizacja zapewnia nie tylko znaczące ulepszenia wydajności. Oferuje również zupełnie odświeżony wygląd interfejsu użytkownika (UI), a także wiele nowych, imponujących funkcji, o których chcielibyśmy powiedzieć.

 

Całkowicie przeprojektowany interfejs to tylko wierzchołek góry lodowej

Wraz z wersją V10, Snom wprowadza zupełnie nowy interfejs użytkownika we wszystkich swoich telefonach. Jego nowoczesny wygląd nie tylko przyciąga wzrok, wprowadza również wiele ułatwień w codziennej pracy takich jak np. inteligentne etykiety czy nowe ikony. Zaprojektowany przez naszych ekspertów, z dbałością o szczegóły jest bardzo intuicyjny – będzie całkowicie zrozumiały zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych użytkowników. To wszystko nie tylko pomaga w codziennej pracy przy urządzeniu, ale również zmniejsza ilość potrzebnego wsparcia przez serwis – czyli minimalizuje koszty obsługi.

Inteligentny projekt to jednak dla nas za mało. W wersji V10 dajemy naszym Partnerom i Klientom możliwość pełnego dostosowania graficznego interfejsu do specyficznych potrzeb – od obrazu tła, poprzez jego kolorystykę aż po ikony na reprezentujące przyciski szybkiego wybierania.

Pozwala to na pełną integrację telefonów Snom z marką klienta lub powiązanie z produktem. Wszystko jest możliwe i nie ważne czy jest to hotel, biuro czy magazyn. Oto kilka przykładów:

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy na service.snom.com


Szybkie i łatwe wyszukiwanie… Snom QuickLookup

Znajdowanie numerów telefonów może być czasem trudne – szczególnie, jeśli musisz przejrzeć obszerne katalogi firmowe. Dzięki Snom QuickLookup mamy do dyspozycji naprawdę potężne narzędzie do zintegrowanego wyszukiwania kontaktów. Oto jak to działa.

Snom QuickLookup to inteligentna alternatywa dla przeszukiwania po kolei książek telefonicznych, katalogów LDAP czy list połączeń. Gdy użytkownik wprowadza dane, system skanuje wszystkie dostępne katalogi pod kątem możliwych trafień i sugeruje najwłaściwsze wyniki.

Na przykład: powiedzmy, że szukasz numeru telefonu do Thilo Reher’a, ale pamiętasz tylko trzy pierwsze cyfry.

Gdy tylko wprowadzisz pierwsze trzy cyfry, Snom QuickLookup rozpocznie przeszukiwanie wszystkich katalogów dostępnych w telefonie. Wyniki są następnie wyświetlanie według prawdopodobieństwa dopasowania pokazując nazwisko, zdjęcie i pełny numer telefonu kontaktu. Oczywiście działa to również w przypadku wyszukiwania za pomocą tekstu (np. nazwy kontaktu).

Funkcja nie tylko pomaga znaleźć właściwy wpis w książce, ale również sprawia, że staje się to banalnie proste.


Snom SmartLabels

Telefony Snom znane są ze swoich uniwersalnych, poręcznych klawiszy funkcyjnych, które można dowolnie programować. Ale w jaki sposób funkcje tych przycisków mogą być prezentowane użytkownikowi w czytelny i jasny sposób – na wszystkich ekranach i telefonach? Oczywiście dzięki Snom SmartLabels!

Nowa funkcja oznacza, że można wyświetlać funkcje przycisków na różne sposoby – wyświetlając ich opis na ekranie, używając ikon czy też wyłączając je. Stan pojedynczych Snom SmartLabels może również przełączać się automatycznie z pomocą nowych czujników zbliżeniowych (obecnie tylko tylko w Snom D735) lub za naciśnięciem dedykowanego przycisku.


Nasz pierwszy telefon z czujnikiem zbliżeniowym jest jeszcze lepszy z firmware V10

W modelu Snom D735 po raz pierwszy wprowadziliśmy czujnik zbliżeniowy. W najnowszej wersji oprogramowania V10 potrafi on nie tylko wykryć ruch, ale także mierzy aktualne natężenie światła.

Ta informacja może być przetwarzania i na jej podstawie odpowiednio dostosowywana jest jasność ekranu. To nie tylko znacznie poprawia czytelność, ale także pozwala zaoszczędzić na zużyciu energii – przy dużych instalacjach Snom może przełożyć się to na wymierne korzyści finansowe.

Więcej informacji na temat wykrywania światła otoczenia podamy wkrótce.


Oprogramowanie V10 ostatecznie całkowicie integruje telefony Snom z adapterem WLAN Snom A210. Od tej pory wszystkie opcje konfiguracyjne dla sieci bezprzewodowych są dostępne z poziomu ustawień telefonów Snom serii D7xx oraz D3xx.

Ten mały, poręczny adapter podłączamy do portu USB w telefonie Snom i praktycznie od razu jest gotowy do pracy. Wszelkie ustawienia wprowadzasz bezpośrednio z poziomu Twojego telefonu. Po podłączeniu do lokalnej sieci WLAN możesz normalnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia.

Adapter WLAN Snom A210 pozwala szybko, łatwo i przede wszystkim ekonomicznie uruchomić telefony Snom w niemal każdym miejscu – nawet tam gdzie nie ma infrastruktury kablowej.


Bartosz Ploch
Bartosz Ploch

Presales w zespole Halo2. Doświadczony inżynier sprzedaży i systemowy ambitnie poszukujący nowych wyzwań oraz rozwiązań innych niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *