Telefony konferencyjne Snom – poznaj produkty Halo2 odc. 2

Telefony konferencyjne Snom – poznaj produkty Halo2 odc. 2

Poznaj rodzinę telefonów konferencyjnych

Telefony konferencyjne Snom są niezawodnym rozwiązaniem, które pozwoli wykorzystać atuty uzyskane dzięki inwestycjom w technologie IP. Snom to telefony konferencyjne o wysokiej wydajności, poprawiają i usprawniają pracę zespołową umożliwiając wielu dzwoniącym jednoczesne połączenie urządzeniem. Świetna jakość głosu i sprawdzone oprogramowanie firmy Snom zapewniają najlepszą jakość dźwięku, co jest też zasługą bezprzewodowych mikrofonów bezprzewodowych, które zapewniają równomierny rozkład głośności w całym pomieszczeniu. W dzisiejszym świecie biznesu współpraca i praca zespołowa są niezwykle istotne. Dzięki łatwym do wdrożenia telefonom konferencyjnym Snom użytkownicy mogą przyśpieszyć podejmowanie decyzji, skrócić czas realizacji i zwiększyć produktywność.

C520 – WiMi

Snom C520 to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie konferencyjne dla przedsiębiorców i firm każdej wielkości.

Dzięki nowoczesnej technologii DECT i Bluetooth, C520 jest idealnym towarzyszem do pracy zespołowej. Nowoczesny telefon konferencyjny ma trzy zaawansowane mikrofony. Główny jest zainstalowany w bazie urządzenia razem z wydajnym głośnikiem full-duplex. Dwa kolejne, bezprzewodowe mikrofony DECT mogą być przenoszone i ustawiane swobodnie w pomieszczeniu.

Mikrofony C520 cechują się dynamiczną redukcją szumów i adaptacyjną kontrola zwrotną, zapewniającą krystalicznie czystą transmisje głosu HD, nawet w obecności wielu osób lub w dużych przestrzeniach. Aby zapewnić optymalne pokrycie, mikrofony synchronizują się w czasie rzeczywistym, w zależności od pozycji w pomieszczeniu. Dzięki tej technologii użytkownicy w pokoju mogą swobodnie poruszać się i nie muszą podnosić głosu, bez względu na to, jak duży jest pokój konferencyjny.

Łączność jest obecnie jednym z najważniejszych czynników skutecznej współpracy. Dlatego C520 ma wszechstronny interfejs bluethooth, który ułatwia parowanie i używanie telefonów komórkowych lub DECT.

System konferencyjny C520 może zostać rozszerzony zgodnie z wymaganiami, aby pokryć jeszcze większe pomieszczenia. W tym celu dodatkowe głośniki C52 są po prostu sprzęgane bezprzewodowo z jednostką podstawową, a zasięg głośników i mikrofonów znacznie się zwiększa.

 

 

C52-SP


Dla tych, którzy regularnie odbywają konferencje telefoniczne w dużych pokojach lub z wieloma osobami, Snom C520 -WiMi w połączeniu z Snom C52-SP jest idealnym rozwiązaniem. Aż do trzech jednostek C52-SP można bezprzewodowo sparować z Snom C520 WiMi i rozszerzyć jego funkcjonalność dzięki dwóm zintegrowanym mikrofonom i głośnikowi o dużej mocy.

C52-SP można swobodnie konfigurować i obsługiwać w pomieszczeniach znajdujących się w odległości 50 metrów za pomocą bezprzewodowego połączenia DECT i zintegrowanego akumulatora. W pełni zautomatyzowana synchronizacja głosu wszystkich mikrofonów zapewnia, że każdy uczestnik spotkania jest wyraźnie rozumiany dzięki najwyższej jakości głosu HD. Głośnik C52-SP wyposażony jest również w wyjątkowo mocną baterię, która może z łatwością obsługiwać nawet 12 godzin rozmów.

Głośnik rozszerzający C52-SP można również bezprzewodowo podłączyć do dowolnego telefonu stacjonarnego Snom z interfejsem USB za pomocą adaptera USB A230 DECT.

 

 

Snom Meeting Point – idealne uzupełnienie Twojej sali konferencyjnej

Snom MeetingPoint pozwala w sumie pięciu osobom z różnych lokalizacji na całym świecie uczestniczyć w połączeniu konferencyjnym, bez użycia dedykowanej platformy. Jest idealny dla średnich i dużych sal konferencyjnych. Dzięki niezawodnemu tłumieniu przeszkadzającego szumu w tle i doskonałej jakości dźwięku, możesz przeprowadzać konferencje telefoniczne nawet w dużych grupach do 10 osób, bez utraty zrozumiałości mowy.

Trzy głośniki, wyposażone w pełny dupleksowy, szerokopasmowy dźwięk zapewniają zrównoważony, pełny dźwięk, a zintegrowane mikrofony sprawiają, że rozmówca czuje , że dzieli ich zaledwie kilka biur. Dodaj do tego zalety każdego telefonu Snom: najwyższe bezpieczeństwo w połączeniu z wieloma możliwymi funkcjami taki jak Snom CTI, niezależne od serwera rozwiązanie CTI i 12 różnych tożsamości SIP, które oferują maksymalną elastyczność. Konstrukcja Snom MeetingPoint doskonale pasuje do każdej infrastruktury VoIP.

 

Mikrofony rozszerzające do Snom Meeting Point

Dodatkowe mikrofony do Snom MeetingPoint zwiększają zasięg telefonu konferencyjnego do 70m2. Wbudowane oprogramowanie OmniSound automatycznie wykrywa dodatkowe mikrofony i rozszerzoną przestrzeń roboczą Twojego Snom MeetingPoint.

   


O firmie Snom

Założona w 1997 roku i mająca siedzibę w Berlinie firma Snom Technology GmbH jest niemiecką międzynarodową korporacją. Snom to europejska marka premium znana z pionierskiego podejścia do technologii VoIP uwzględniając masową produkcję urządzeń z niej korzystających.

Snom projektuje i produkuje profesjonalne, biznesowe telefony IP. Cechuje je solidne wykonanie, bogata funkcjonalność, niebagatelny design oraz najwyższa jakość dźwięku. Rozwiązania te wykorzystują protokół SIP co powoduje, że są kompatybilne z wiodącymi rozwiązaniami IP PBX dostępnymi na rynku.

Snom ma na celu dostarczać urządzenia komunikacyjne najwyższej jakości wszędzie tam gdzie jesteś.

 

 

O firmie Halo2

Halo2 to coś więcej niż tylko dystrybutor rozwiązań VoIP. Na pierwszym miejscu stawiamy rzetelną wiedzę, która pozwala realizować najbardziej skomplikowane projekty. Wśród naszych klientów są zarówno najmniejsi jak i najwięksi integratorzy oraz operatorzy telekomunikacyjni. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem takich marek jak 3CX, Sangoma, Snom, Htek, beroNet, Dinstar, TelcoBridges i innych. Lata doświadczeń naszego Zespołu pozwoliło Nam na stworzenie kompleksowego portfolio produktów IP. Daje nam to komfort pracy jako kompletnego dystrybutora rozwiązań VoIP.  Masz pomysł? My go po prostu zrealizujemy.


Mateusz Wondołowski
Mateusz Wondołowski

Key Account Manager w Halo2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań VoIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *