Udostępnianie ekranu bez zbędnych wtyczek w najnowszym Chrome z 3CX WebMeeting

Udostępnianie ekranu bez zbędnych wtyczek w najnowszym Chrome z 3CX WebMeeting

Główną przeszkodą w większości rozwiązań konferencyjnych jest konieczność wykonania wstępnej konfiguracji aby móc z nich korzystać. Aby zachować prostotę zmodernizowaliśmy platformę 3CX WebMeeting tak aby zapewnić udostępnianie ekranu bez instalacji dodatkowych wtyczek, a wszystko to możliwe jest w najnowszej aktualizacji Chrome 72.

 

Uproszczone udostępnianie ekranu

Nasz zespół programistów zawsze szuka rozwiązań technicznych, dzięki którym produkty 3CX są prostsze w obsłudze i bardziej dostępne. Bazując na tym przygotowaliśmy odpowiednie zmiany w oprogramowaniu 3CX WebMeeting aby możliwe było udostępnianie ekranu bez dodatkowych wtyczek – zostawiliśmy oczywiście możliwość korzystania z tradycyjnej wtyczki Chrome. Użytkownicy, którzy pobrali i zainstalowali Chrome 72 mogą korzystać już z nowego rozwiązania. Wystarczy tylko kilka kliknięć! Powinno to znacznie uprościć spotkania WebMeeting, które wykorzystują udostępnianie ekranu do celów prezentacyjnych.


Bartosz Ploch
Bartosz Ploch

Presales w zespole Halo2. Doświadczony inżynier sprzedaży i systemowy ambitnie poszukujący nowych wyzwań oraz rozwiązań innych niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *